pondělí 29. května 2017

Baby shower, plavecká rozlučka a poslední výlet

Ahojda všichni,

    Zbývá mi poslední týden a s tím asi i dva poslední články z USA, je to docela děsivé. Vždycky přemýšlím nad tím, co jsem za ten týden zažila a vždycky je tam něco čemu se musím v hlavě smát a říkat si jak jen je to možné, stále mě tady hold něco překvapuje :D.

   Po CIF mi skončila plavecká sezóna a s ní i tréninky, což pro mě znamená, že mám po škole volno a můžeme jen vyrazit domů, takže to začalo být všechno tak trošku na pohodu, což se po sezóně vždycky hodí, ten zasloužený odpočinek. Tak trošku jsem začala už balit, protože nechci být ve stresu na poslední chvíli (stejně budu), takže už mám připravený první kufr a druhý přijde na řadu teď někdy, co Vám budu povídat, mám toho požehnaně :D, ale myslím, že to zvládnu zabalit, díky balení jsem se velice skamarádila s takovýma těma pytlema co z nich vysajete vzduch a pak zabírají méně místa :D.
   Minulou sobotu moje host mamka pořádala Baby shower, což je párty kam přijdou pozvaní hosté a přinesou Vám dárky pro vaše budoucí mimčo + se hrají hry jako jak má ta maminka velký břicho a tak. Jelikož tu párty plánovala její ségra, tak jsme jí pomáhali to připravit - výzdobu, jídlo,.. Bylo to fajn, myslím si, že takováhle akce se budoucí mamce bude určitě hodit, jelikož se tam dostávají dárky i typu postýlka a prostě takové ty větší dárky, takže si pak ve finále musí koupit jen to nezbytné. Celé to bylo takové cute, moc se mi to líbilo!
   V pondělí jsme měli rozlučkovou párty s plaváním, tady se to nazývá "banquet". Každý jsme tam přinesli nějaké jídlo a samozřejmě jsme byli tématicky oblečení - Havaj style. Sešlo se nás fakt dost i s trenéry a pár rodiči. Nejdřív jsme se najedli, udělali pár fotek, popovídali si a pak začalo slavnostní vyhlašování různých kategorii. Bylo to šíleně moc emoční pro mě, přiznávám, že jsem tam brečela jak želva :D, nechala jsem si podepsat mojí americkou vlajku od pár lidí a trenérů. Říkala jsem si, že jsem součástí týmu, ale že kvůli mě budou i brečet a tak, to jsem si nemyslela... bylo to kouzelný a ten tým mi bude hrozně moc chybět!
   Jinak během týdne ve škole, jsem musela udělat pár projektů a ve většině předmětů, jsme psali závěrečný testy, abychom to nemuseli řešit v posledním týdnu, který je mimochodem už teď. Ve středu po škole, mě vzal jeden učitel s kterým se moje host mamka kámoší a byla jsem s ním tenkrát v tom museu, tak mě vzal do krámu, kde dělají Varsity bundy, což jsou takové ty typické bundy co ve filmech nosí ty "cool studenti":D. Ta moje bunda ještě není hotová, protože se tam musí našít nějaký věci, ale fíha, nějak nemám slov.
   Teď o víkendu jsme jeli na můj poslední výlet a to byla pláž Ventura, na které jsem byla jako na mém prvním výletě. Měli jsme víkend prodloužený až do pondělí, jelikož je Memorial day - tím že je tenhle den, tak jsou zas všude slevy a hlavně Americký vlajky, když říkám, že jsou vlajky všude, tak opravdu VŠUDE :D. Většinu soboty jsme strávili na pláži a procházkama tam a pak večer vířivka a bazén v hotelu. V neděli ráno jsme si šli na rychlo zacvičit, pak do bazénu a pak na další pláž, myslím, že jsem jmenovala Hollywood beach. Taková jediná věc, co mi na těch plážích vadí je vítr a ještě do toho byla trošku zima, ale já jsem plážomil, takže who cares :D. Udělali jsme samozřejmě tisíc fotek a chillovali tam. K večeři jsme zašli do stejné restaurace jako na mém prvním výletě, což bylo hezké! Koupila jsem nám 3 takové náramky, jako památku, tak byly rády :). Večer jsme pak už unavené sluníčkem byly buď na pokoji a nebo ve vířivce. Dneska ráno jsme vyrazily domů, protože jsme se co nejvíc chtěli vyhnout kolonám, stavili jsme se ještě u host mamky taťky a šli na menší procházku. Dneska už máme v plánu být doma a jen večer si zajít na takový trh, kde mají různé druhy jídla a prej i české, ale to si nedám, vždyť ho budu mít za týden doma.
   Je neuvěřitelný, že tohle je můj poslední týden, myslím, že bude dost náročný hlavně na psychiku, ale na druhou stranu se už těším domu, přeci jen být někde takhle dlouho není úplně lehké. Kdyby jste někdo měl jakékoliv otázky, tak mi určitě napište :).

Hezký týden!
Adel :)

Btw: fotky na rajčeti http://adelmackova.rajce.idnes.cz/
jídlo na baby shower


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poslední týden školy, loučení a vše kolem toho

Ahoj všichni,    Omlouvám se, že jsem se hned neozvala, ale nějak toho bylo moc a nebyl čas, takže to nešlo. Nechce se mi věřit, že mého A...