neděle 30. dubna 2017

Poslední normální závody + poslední JV trénink a poslední měsíc

Ahoj Všichni!

  Když si teď čtu, tak ten název tak mě to docela děsí - poslední tohle poslední támhleto. No co na to říct, je to docela halda :D.
Od pondělí jsem se rozhodla být veselý člověk a netrápit se počtem dnů, které mi zbývají a rozhodla jsem se být nejvíc veselá jak jen můžu a užívat si to tu na 10000%, což se mi zatím daří a věřím, že bude :).
    Ve škole to byla jako vždy stejný, akorát je fajn, že už mám všechny eseje napsaný a nemusím je dokonce roku řešit! Musela jsem napsat 6 esejí na každý předmět, psaní mě naštěstí baví, ale byla to otrava. V úterý nám rozdávali ve škole takové papíry, které dostanou jen studenti, kteří mají GPA nad 3,5 a já jsem ho taky dostala, což přivedlo mého učitele angličtiny na téma o Česku a tak nějak hlavně o mě, takže se mě celá třída vyptávala na všechno možný a vyprávěla jsem jim různý příběhy a tak, některým věcem jako třeba mojí cestě do USA jsme se opravdu hodně smáli (předtím to moc k smíchu nebylo :D). Ve středu jsme měli poslední normální závody - škola se školou. Bylo to docela smutný, ale chtěli jsme do toho dát všechno, ať si to pamatujeme ! Trenér pak po závodech pronesl, jeho typickou řeč a užili jsme si to jako vždycky. Pak ve čtvrtek byl poslední trénink, kde jsme byli celý tým, protože JV už mají po sezóně, takže jsme udělali takovou typickou věc, kterou dělají každý rok pro seniors - já sice nejsem, ale je to pro mě teoreticky, taky poslední rok, takže jsem to dělala taky. V čem to spočívá? Všichni seniors plavali jejich posledních 2 bazény a všichni ostatní fandili a nakonec jsme strčili i trenéra do vody a udělali fotku.
   V pátek jsem nešla plavat, ale místo toho jsme se hezky oblíkli a vyrazili na host ségry benquet - což je rozlučková párty s týmem ve škole a jsou zvaní i rodiče. Byl tam celý tým roztleskávaček, no neumím si představit být jedna z nich :D. Bylo to asi na 2 hodiny, řekli se jaký byl rok, rozdalo se pár hodnoceních (nejlepší tanečník,...) a mohlo se jít domu.
   Sobotu jsme pomalu celou strávili na rozlučkové párty s ostatníma exchange studentama, jeli jsme k jedné holčině domů. Bylo to pozváno víc lidí a my s host mamkou je neznaly a bylo to takové no zvláštní až na to, že jsem jela na koni! Pak jsme si jeli zlepšit náladu na večeři k host mam ségře, kde jsme řešili blížící se baby shower! Host mamky ségra mi říkala, jak bude divný až odjedu, že jsem teď jak rodina a že mě mají rádi... tohle mě vždycky tak potěší!! Dneska neboli v neděli jsme půlku nakupovali a pak se jen doma váleli po dlouhé době.

Pokud se na něco chcete zeptat tak mi klidně napište moc ráda vám poradím nebo cokoli!
Pěkný první Máj!
Adel :)


nejsme tam všichni :(

2 komentáře:

  1. Zlato, krátí se nám to, viď. Strašně moc se tady na tebe všichni těšíme. Užívej na plno poslední měsíc tvého splněného snu. Jsem na tebe pyšná!

    OdpovědětVymazat

Poslední týden školy, loučení a vše kolem toho

Ahoj všichni,    Omlouvám se, že jsem se hned neozvala, ale nějak toho bylo moc a nebyl čas, takže to nešlo. Nechce se mi věřit, že mého A...