neděle 14. května 2017

Konec plavecké sezóny a nemoc

Všechny zdravím,

    Teď jsem neměla moc čas, abych si mohla v klidu sednout a sepsat různé novinky, které se tu udály - dneska KONEČNĚ ten den přišel :D. Je vtipný, že přestože tu jsem pomalu 10 měsíců, tak mě dokáže spousta věcí, tak hezky překvapit. 
   Před týden jsem nějak začala být nemocná, úplně random ze dne na den, což se mi absolutně vůbec nehodilo, protože ten týden byly první důležité a hlavně velké závody a to byl Golden Laguage, na těchto závodech jsme nebyly jen dvě škole, ale všechny školy z naší oblasti nebo jak to nazvat, takže tam bylo vážně ranec plavců. Na začátku jsme si jako vždy zakřičeli náš pokřik a mohlo se začít. Je hrozně pěkný jak si tam všichni fandí a z toho udělají kouzelnou atmosféru, tohle vím, že mi bude neskutečně chybět. Závody jsem sice odplavala s teplotou a vyřízená, ale časy a umístění myslím, že super :D. Druhý den jsem do školy nešla, potřebovala jsem se uzdravit na CIF, takže jsem si hezky celý den prospala- bylo to skvělý :D. V pátek jsem nakonec do školy šla a bylo mi o hodně líp. Vím, že jsem to tady už psala, ale přijde mi takové vtipný, jak pilně tady chodím do školy a jak "velkou" absenci mám - asi 2 hodiny v každém předmětu. Abych si mohla dodělat pár úkolů a prací do školy na které jsem chyběla, tak jsem šla s host mamkou v sobotu do školy, díky plavání jsem toho měla hodně zameškaného, tak jsem měla aspoň tu možnost si to všechno doplnit. Po škole jsme pak skončili u lifetime movies, byla jsem ráda, že jsme nic moc nedělali, protože jsem si chtěla odpočinout a uzdravit se.
   Tenhle týden se docela hodně točil, kolem dnešního dni matek,každý plánoval co by mohl dát své mamce a tak. Když nebudu počítat den matek, tak se ten týden pro mě točil hlavně kolem CIF. Nakonec jsme splnily limit i na štafety, takže to znamenalo, že ve středu pojedeme na CIF i s holkama a nebudu muset být sama s trenéry. V pondělí a úterý jsme měly ještě dva takové vyplavávací tréninky a ve středu v 5:15 ráno jsme mohli vyrazit. Jak jsem psala- splnily jsme limit i na štafety, takže nás jelo 6 + 2 trenéři, takže jsme si půjčili školní dodávku a mohlo se vyrazit. Když jsem přijeli nestačila jsem se divit, ten bazén a to všechno bylo skvělý! Bazén byl 50metrovej, ale tady se závody plavou na jardy, takže někdy kolem půlky dali stěnu. Trenéři nám všem koupili CIF trička, pak jsem vyfotili pár fotek a mohlo se začít čekat na závody. Na začátku hrála americká hymna a já si v tu chvíli nějak uvědomila, kde to vlastně jsem a že to není sen. Vůbec nevím, jak bych mohla popsat tu atmosféru, která tam byla... první hodinu těch závodů jsem měla jen husí kůži :D. S holkama jsem skončily asi na 26 místě, ale i přesto jsme si ty závody užily společně! Já jsem skončila na 8 místě, což znamenalo, že na mě v pátek čekalo finále. Než jsme odjeli domů, tak jsem zašla za trenéry a kamarády tenkrát z parku a nechala si je podepsat na mojí Americkou vlajku. Ve čtvrtek ve škole, jsme měly všechny holky oblečená naše CIF trička a do toho se po škole rozkřiklo, že jedu na finále, takže mě kolikrát random lidi popřáli a tak. V pátek pro mě trenéři přijeli domu kolem 12, nešla jsem ani do školy, ale měla jsem to omluvené, takže se mi absence nepočítala. Trošku jsem se bála být jen sama s trenéry, že to bude divný, ale nakonec to byla vlastně sranda. Na začátku zas hrála hymna a já si opět začala uvědomovat, že si právě plním sen. Řekla jsem si, že bych neměla být nervózní, ale že si to musím užít jak nejvíc jen můžu a to jsem taky udělala. Tím, že tam byla jedna škola ještě z naší "čtvrti" + tam znám ty lidi - plavali jsme společně v klubu, tak jsem se tam s nima bavila a vzájemně jsme si fandili. Když nastal čas na můj závod, tak si všichni stoupli, aby mi mohli fandit... byl to opravdu krásný a já si svých posledních 100 amerických metrů ve vodě užila, jak nikdy. Zlepšila jsem si čas a posunula se o jedno místo a získala medaili. Po závodě na mě čekalo ještě CIF FINALS tričko, které nám zas trenérka koupila. Domu jsme přijeli asi v 10 večer a já vyřízené z toho všeho, jen padla do postele a spala, musím říct, že takhle dobře se mi dlouho nespalo, myslím že to bylo tím vším a hlavně tím, jak moc šťastná jsem byla. V sobotu na mě čekala sobotní škola - poslední! A pak přijela host mom mamka oslavit den matek, takže jsme si udělali hezké rodinné odpoledne. Pak mi napsala kamarádka jestli bych u ní nechtěla spát, takže mě ještě host mam vezla v 8 večer do krámu, kde jsme měly sraz. Bylo hezký strávit zas čas s kamarády!

    Mám před sebou posledních pár týdnů a rozhodně si je užiji jak jen nejvíc to půjde! Ale už si začínám uvědomovat, že to mé dobrodružství tady, začíná končit a vlastně se už i začínám těšit domů.

Pěkný den matek,

Adel :)
naše sestava

holčina z Německa

Přidat popisek

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poslední týden školy, loučení a vše kolem toho

Ahoj všichni,    Omlouvám se, že jsem se hned neozvala, ale nějak toho bylo moc a nebyl čas, takže to nešlo. Nechce se mi věřit, že mého A...